photo of . .
Izsoļu nams/galerija Jēkabs
Jēkaba iela 26/28
Rīga , LV-1050
+371 29528684

Telefons: +371 29528684

E-pasts: galerija@inbox.lv

Kā nopirkt

Ar izsolē iekļautajām lotēm var iepazīties galerijā pirms izsoles mākslas darbu izstādē, saņemot galerijā drukāto izsoles katalogu, vai arī apskatot to mūsu mājas lapā. Piedalīties izsolē iespējams vienā no trim dalības veidiem:

 

1. Solīšana klātienē - reģistrācija notiek uz vietas galerijā tieši pirms izsoles, pretī saņemot izsoles dalībnieka kārtas numuru, ar kura palīdzību notiek solīšana.

 

2. Solīšana pa telefonu - reģistrācija notiek pirms izsoles, aizpildot promesošā solītāja reģistrācijas formu galerijā vai aizpildot to mūsu mājas lapā. Reģistrācijas formā tiek norādīti interesējošie mākslas darbi un Jūsu telefona numurs. Izsoles laikā, kad tiks izsolīts Jūs interesējošais darbs, ar Jums sazināsies galerijas pārstāvis un Jūs varēsiet piedalīties solīšanā pa telefonu.

 

3. Promesošā solīšana – reģistrācija notiek pirms izsoles, aizpildot promesošā solītāja reģistrācijas formugalerijāvai mūsu mājas lapā. Šajā gadījumā reģistrācijas formā tiek norādīti interesējošie mākslas darbi un piedāvātas galējās summas. Jūsu vietā solīs galerijas pārstāvis, cenšoties nosolīt darbu par mazāko iespējamo cenu.

 

Pirms izsoles ir nepieciešams iepazīties ar mākslas darbiem, to kvalitāti un izsoles noteikumiem.

 

Par darba pirkšanu izsolē galerija ietur komisijas maksu 20 % no āmura cenas.

 

Ja vēlaties saņemt informāciju par turpmākajām izsolēm, pierakstieties mūsu mājas lapā jaunumu saņemšanai.