photo of . .
Izsoļu nams/galerija Jēkabs
Jēkaba iela 26/28
Rīga , LV-1050
+371 29528684

Telefons: +371 29528684

E-pasts: galerija@inbox.lv

Kā pārdot?

PĒRKAM UN PIEŅEMAM MĀKSLAS DARBUS

Ja vēlaties pārdot mākslas darbu, zvaniet mums +371 29528684, rakstiet galerija@inbox.lv vai aizpildiet zemāk esošo pieteikuma formu. Mēs vienosimies ar Jums par mākslas darba apskates vietu, laiku un Jums izdevīgāko pārdošanas veidu. 

Konsultācijas, novērtēšana un autorības noteikšana ir bez maksas.

Realizācijas iespējas:

1. Tūlītēja pārdošana – pēc vienošanās ar galeriju mākslas darbu iespējams pārdot uzreiz, saņemot tūlītēju samaksu.

2. Pārdošana izsolē – ja vēlaties darbu pārdot par visaugstāko cenu, tad šis variants Jums būs piemērotākais. Ja darbu vēlēsies iegādāties vairāki pircēji, darba cena pieaugs, un to pārdos  pircējam, kurš piedāvās augstāko cenu. Pēc izsoles galerijas pārstāvis sazināsies ar Jums un informēs par rezultātiem. Pārdošanas gadījumā Jūs saņemsiet augstāko piedāvāto naudas summu, no kuras galerija ietur komisijas maksu 10% apmērā. Ja mākslas darbs izsolē netiks pārdots, Jūs to varēsiet saņem atpakaļ, nemaksājot galerijai nekādus maksājumus. Vienojoties ir iespēja noteikt mākslas darbam citu cenu un pieteikt to nākamajām izsolēm vai atstāt to realizācijai komisijā, vai arī pārdot to galerijai uzreiz.

3. Komisijas tirdzniecība – Ja vēlaties pārdot mākslas darbu ātri un konfidenciāli (privāti), šis būs piemērotākais variants. Pēc mākslas darba novērtēšanas un vienošanās par cenu tiks parakstīts komisijas līgums ar galeriju. Ja mākslas darbs tiks realizēts, galerija Jūs informēs un izmaksās līgumā noteikto summu. Ja mākslas darbs netiks realizēts, Jūs varēsiet darbu saņemt atpakaļ vai vienoties ar galeriju par darba atpirkšanu.

Mūs interesē: Gleznas, akvareļi, grafika, fotomāksla, skulptūras, porcelāns, mākslinieku arhīvi un citi mākslas priekšmeti. 

Īpaši interesē sekojošu autoru darbi: Vilhelms Purvītis, Janis Rozentāls, Ludolfs Liberts, Jānis Liepiņš, Jānis Tīdemanis, Leo Svemps, Oto Skulme, Uga Skulme, Eduards Kalniņš, Rūdolfs Pinnis, Auseklis Baušķenieks, Aleksadra Beļcova, Gustavs Klucis, Leonīds Āriņš, Boriss Bērziņš, Jānis Pauļuks, Kārlis Padegs, Sigizmunds Vidbergs, Aleksandrs Drēviņš, Nikolajs Bogdanovs-Beļskis un citi autori.

Piedāvāt mākslas darbu: