photo of . .
Izsoļu nams/galerija Jēkabs
Jēkaba iela 26/28
Rīga , LV-1050
+371 29528684

Telefons: +371 29528684

E-pasts: galerija@inbox.lv

Pakalpojumi

Mēs esam viens no vadošajiem un pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem Latvijas mākslas tirgū. Jau daudzus gadus nodarbojamies ar mākslas darbu izsoļu un izstāžu organizēšanu, kā arī ar mākslas darbu individuālu tirdzniecību. Katru gadu tiek rīkotas 5-7 izsoles un ap piecām vecmeistaru un mūsdienu autoru mākslas darbu izstādēm. 

 

Mūsu galvenā vērtība balstās ilgstošā darbībā Latvijas mākslas tirgū, kas sniegusi unikālu un padziļinātu pieredzi strādājot ar vecmeistaru un mūsdienu mākslu. Plašās un daudzpusīgās zināšanas ļauj mums izvēlēties tikai labākos mākslas darbus, sniegt vērtīgas konsultācijas un paredzēt nākotnes tendences. Mūsu darbība saistīta ne tikai ar zināmākajiem Latvijas māksliniekiem, mēs meklējam un atklājam plašākai publikai arī jaunos talantus. Mēs palīdzam veidot mūsdienu un vecmeistaru darbu kolekcijas, sniedzam konsultācijas mākslas darbu iegādē, vērtības un autorības noteikšanā. Mēs strādājam gan ar privātiem, gan ar korporatīviem klientiem Latvijā un ārzemēs.

 

Mūsu pieredze mākslas jomā, plašā sadarbība ar māksliniekiem, kā arī individuālā un personiskā pieeja darbā ar kolekcionāriem ir devusi iespēju palīdzēt mūsu klientiem iegādāties izcilus mākslas darbus.

 

Mēs sniedzam sekojošus pakalpojumus:

 

Pērkam vecmeistaru un mūsdienu mākslinieku gleznas, grafikas, akvareļus, senlaicīgas kartes, porcelāna priekšmetus un citus mākslas darbus. Ja jūsu rīcībā ir mākslas darbi, kurus vēlaties pārdot, lūdzam zvanīt pa tālr. (+ 371) 29528684, vai rakstīt uz e-pastu: galerija@inbox.lv

 

Pārdodam un iznomājam - latviešu vecmeistaru un mūsdienu mākslinieku darbus.

 

Izsoles - vairākas reizes gadā tiek rīkotas vērienīgas mākslas darbu izsoles. Sīkāka informācija par izsolēm sadaļā „Izsoles”. Ja vēlaties saņemt informāciju par mūsu nākamajām izsolēm lūdzu reģistrēties jaunumu saņemšanai sākumlapā, vai arī atsūtiet savu kontaktinformāciju uz mūsu e-pastu (e-pastu, tālruņa numuru vai pasta adresi)

 

Konsultējam veicam mākslas darbu novērtēšanu un ekspertīzi, sniedzam konsultācijas par mākslas darbu izvietošanu interjerā, nodarbojamies ar privātkolekciju un korporatīvo kolekciju veidošanu, kā arī palīdzam noformēt interjerus.

 

Piedāvājam oriģinālas individuālās un biznesa dāvanas, arī dāvanu kartes Galerija ir atvērta sadarbībai ar dizaineriem un arhitektiem. Piedāvājam izstāžu rīkošanu jūsu telpās.