Pakalpojumi

Pakalpojumi

Mūsu galvenā vērtība balstās ilgstošā darbībā Latvijas mākslas tirgū, kas sniegusi unikālu un padziļinātu pieredzi strādājot ar vecmeistaru un mūsdienu mākslu.

Mēs esam viens no vadošajiem un pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem Latvijas mākslas tirgū. Jau daudzus gadus nodarbojamies ar mākslas darbu izsoļu un izstāžu organizēšanu, kā arī ar mākslas darbu individuālu tirdzniecību. Katru gadu tiek rīkotas 5-7 izsoles un ap piecām vecmeistaru un mūsdienu autoru mākslas darbu izstādēm.

01

Dāvanu kartes

Galerija ir atvērta sadarbībai ar dizaineriem un arhitektiem. Piedāvājam izstāžu rīkošanu jūsu telpās.

lasīt vairāk

02

Kolekciju veidošana

Nodarbojamies ar privātkolekciju un korporatīvo kolekciju veidošanu.

lasīt vairāk

03

Interjera konsultācijas

Sniedzam konsultācijas par mākslas darbu izvietošanu interjerā, kā arī palīdzam noformēt interjerus.

lasīt vairāk

04

Izsoļu organizēšana

Vairākas reizes gadā tiek rīkotas vērienīgas mākslas darbu izsoles. Sīkāka informācija par izsolēm sadaļā „Izsoles”. Ja vēlaties saņemt informāciju par mūsu nākamajām izsolēm lūdzu reģistrēties jaunumu saņemšanai, vai arī atsūtiet savu kontaktinformāciju uz mūsu e-pastu galerija@inbox.lv (e-pastu, tālruņa numuru vai pasta adresi).

lasīt vairāk

05

Gleznu noma

Iznomājam latviešu vecmeistaru un mūsdienu mākslinieku darbus.

lasīt vairāk

06

Mākslas darbu uzpirkšana, vērtēšana

Vecmeistaru un mūsdienu mākslinieku gleznas, grafikas, akvareļus, senlaicīgas kartes, porcelāna priekšmetus un citus mākslas darbus.

lasīt vairāk

PAR MUMS

Mēs esam viens no vadošajiem un pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem Latvijas mākslas tirgū, kas jau daudzus gadus nodarbojas ar mākslas darbu izsoļu un izstāžu organizēšanu, kā arī ar mākslas darbu individuālu tirdzniecību. Katru gadu tiek rīkotas vismaz septiņas lielās izsoles, iknedēļas izsoles, kā arī ap piecām vecmeistaru un mūsdienu autoru mākslas darbu izstādēm.

Mūsu galvenā vērtība balstās ilgstošā darbībā Latvijas mākslas tirgū, kas sniegusi unikālu un padziļinātu pieredzi, strādājot ar vecmeistaru un mūsdienu mākslu. Plašās un daudzpusīgās zināšanas ļauj mums izvēlēties tikai labākos mākslas darbus, sniegt vērtīgas konsultācijas un paredzēt nākotnes tendences. Mūsu darbība saistīta ne tikai ar zināmākajiem Latvijas māksliniekiem, mēs meklējam un atklājam plašākai publikai arī jaunos talantus. Mēs palīdzam veidot mūsdienu un vecmeistaru darbu kolekcijas, sniedzam konsultācijas mākslas darbu iegādē, vērtības un autorības noteikšanā. Mēs strādājam gan ar privātiem, gan ar korporatīviem klientiem Latvijā un ārzemēs.

Mūsu pieredze mākslas jomā, plašā sadarbība ar māksliniekiem, kā arī individuālā un personiskā pieeja darbā ar kolekcionāriem ir devusi iespēju palīdzēt mūsu klientiem iegādāties izcilus mākslas darbus.


Iknedēļas
online izsoles

Augsti kvalificēti
mākslas darbu vērtētāji

Organizētas varāk nekā
70 klātienes izsoles

Ekspertu rūpīgi atlasīti
mākslas darbi

Pārdoti vairāk nekā
1000 mākslas priekšmeti

Datu bāzē vairāk nekā
260 mākslinieki

Mūsu eksperti:

expert

Jānis Piesis

expert

Nadīna Vinogradova